O nás

O nás

Skarby


Šťastný lov! Na jednom místě jsme pro vás shromáždili takřka neskutečnou kořist z různých světů a období.

 

Máme pro vás řadu parádních věciček – trička, čepice, brašny či doplňky ozdobené vašimi oblíbenými postavami... Truhly napěchované dobrodružstvím!


Good Loot je novým domovem pro fanoušky popkultury a postav ze světa her a filmu.

 

Všem zaručuje vysokou kvalitu a originální produkty. Jedná se o cennou kořist, kterou lze sehnat v obchodech Media Markt a Saturn a na muve.pl

 
Čeká vás spousta dobrodružství, hledání kořisti a pokladů – tak si nezapomeňte udělat místo v inventáři!
 
 
Naše kořist pochází z prostředí Warhammer (Fantasy a 40k), Assassin's Creed, Fallout®, Star Wars, PlayStation a dalších...

   

 

V Good Loot se spolu snoubí dva světy – svět populárních značek a her soudobé popkultury (ve kterých sbíráte kořist) a skutečný svět, ve kterém mohou nyní všichni fanoušci pomocí oblečení a doplňků vyjádřit svou vášeň pro své oblíbence. Good Loot již nyní nabízí ty nejpopulárnější videoherní značky, například Fallout®, Assassin's Creed, Uncharted a PlayStation, i ty nejimpozantnější a nejkultovnější značky ze světa fantasy a sci-fi, například Star Wars a Warhammer.

A to je stále jen pouhá ochutnávka věcí příštích! Při tvorbě každé nové kolekce vám chceme pozorně naslouchat, aby byl každý náš produkt stejně originální a výjimečný, jako všechny ty světy, které tak milujeme. Chceme se stát součástí magie, kterou vytvářejí, a splnit vám vaše sny.

Warhammer Fantasy Battle a Warhammer 40,000 jsou v současné době těmi nejpopulárnějšími figurkovými hrami na světě s obrovskou základnou fanoušků fantasy a sci-fi. Vysoká kvalita figurek, z nichž hráči tvoří své armády, spolu s detailně propracovaným světem Warhammer z těchto her během let udělaly kultovní záležitost. Proto jsme se rozhodli zcela první řadu produktů Good Loot věnovat právě jim.

Zasílání novinek